Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejžahvějsí novinka měsíce

29. 4. 2008

Bylo krásné slunečné odpoledne,teplé počasí trvalo už několik dní a proto jsem se rozhodl, že musím malou naučit něco nového! Něco co už jsem jí chtěl naučit dávno,ale bohužel mi doposud nepřálo štěstí ! ! ! Pobrali jsme s Freyou EANy a vyrazili na jedno tajné místo (přísné utajení kvůli možnostem dalšího tréninku). Po cestě jsme se stavili pro fanoušky a už konečně vyrazili do Zóny X. Protože jsem věděl že tento úkol bude potřebovat maximální duševní a psychické vypětí, nechal jsem Freyu vyběhat. Lítala s Amošem za balónkem, a s Ninou se tahala o klacky (musela rozproudit krev v těle a zapnout všechny mozkové buňky). Po této krátké rozcvičce jsme se přesunuli k malému vodnímu příkopu který byl obklopen krásnými stromy s tlustými,na zem kolmými, větvemi. Toto místo bylo prostě ideální. Amonek jako nejstarší ukázal našemu benjamínkovi jak na to a už to začalo !

            Hod klackem, malá se vzpouzí,chtěla by ho,ale strach je silnější a tak se jen rozčiluje,vrčí,štěká kouše vodu,ale vrhnout se do ní to ne. Hop Amoš jí ukazuje jak na to, přidává se i Ronda, ale Pitka ne a ne si namočit bříško. Aby se dostala ke klacíku tak obíhá celý příkop, bere to nejtěsněji u vody a v jednu chvíli ji uklouznou nožky a kluzkém blátě a už už se jí namočil ocásek spolu se zadnicí,ale to jí nevadí běží,chvátá aby byla u klacíku jako první. Jenže ejhle, přímá cesta je kratší než lomená a tak se klacku ujímá Amoš,který k němu doplaval jako první. Co teď,rozhlíží se zmateně malá Pitý??? Ještě že mám balónek,ten ji určitě přesvědčí. Volám si jí k sobě, dlouhý hod na druhou stranu vodní překážky,malá se rozbíhá,utíká až jí ouška plandají, mocným skokem se vrhá přes temnou hladinu,letí daleko,ale nedoskočí. Předními drápky se naštěstí chytá za břeh a zadníma nožkami kope vodu. Vítězoslavně se dostává k balónku a zjišťuje že voda není jen k pití,ale že se v ní dá i trošku užívat. Takto skončilo její čachtání se ve brouzdališti a je na čase začít opravdu plavat!

            Přešli jsme k nedalekým rybníkům kde jsme si sundal boty,ponožky a hodinky,vytáhl z kapes mobily a klíče, vykasal kalhoty nad kolena (do trenek jsme se nesvlékl abych předešel hrubým nadávkám od Fifinky,že jsem úchyl a exhibicionista ) a pomalu se nořil do Poděbrad. Freya poučená z toho že voda jí neublíží šla pomalu za mnou,velice pomaličku,ale aspoň vůbec. Sice když si namočila bradavky se zastavila a začala nám zpívat árii z Rusalky,ale klacík ji přemluvil aby se za ním vrhla. A vrhla se KRÁSNĚ!!! celá se ponořila do chladných vln a plavala směrem k zapadajícímu slunci. Klacek sice nevytáhla,jako obvykle k němu jen doplavala a vracela se zpět. Krásně hrabala nožičkami,kormidlovala ocáskem a pouštěla andělíčky.Ale to nevadí hlavně že PLAVALA !!! Slavně za doprovodu potlesku všech přítomných vylezla na břeh,kde se otřepala a mávla ocáskem jak na 1. máje. Ještě několikrát se pak vrhla do vody a převáděla nám co se právě naučila. Jsme na ní náležitě pyšný a hrdý. Za odměnu dostala pamlsky a byla poplácána po plecích.

Tímto jsem Vám sdělil nejdůležitější novinku tohoto měsíce. Mrzí mě že jsem zklamal ty co považovali Hot Top News za výplod mého chorého mozku(žádná novinářská kachna se tedy nekonala).Na Peškovy se naučila držet už v neděli, travesťák není (zjištěno po důkladné kontrole během opakovaného sprchování), štěnata budou až po škole (její), mrtvolku se naučí až mě jednou pořádně naštve a na lítání je ještě moc malá.

Děkuji EANum za podporu, Míše s Ronem za to samé spoustě lidem co mi věřili.

Děkuji !!!  

 

Tady se můžete podívat na fotky.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář