Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koupání + Kursáč

20. 6. 2008

V úterý 10.6.2008 jsem byl darovat krev, a cestou na zpět mi volal kamarád jestli se nepojedeme koupat na Poděbrady. Protože bylo fest hicno,tak jsem zajel pro malou domu a vyrazili jsme. Bylo to parádní a neskonale osvěžující. Příště musíme zajít na místní nudapláž, i když i na normální pláži se bylo na co koukat J

A o víkendu jsem dělal pouštěje/chytače Amošáka na kursáči,protože se Fifinka musela učit na zkoušky (však se mrkněte na její stránky,jak chudinka musela trávit víkend). Amoš nakonec obsadil dvakrát pěkné 3 místo mezi rr bez papíru,a to je pro něj(jakožto mladého psa) velice slušný výsledek, Gratulujeme !!!

Fotky

A tady jsou další fotky od "profiku" sice tam není Pitka,ale zato jsme tam ja :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What is a salutary blood stress

(ACyncqualuassy, 11. 10. 2018 13:17)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/couper-un-comprime-de-cialis/

Reading the green blood weight guidelines

(ACyncqualuassy, 27. 9. 2018 4:26)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/le-prix-du-cialis-au-maroc/

Ftipálek

(evka, 23. 6. 2008 21:41)

ty si ale Ftipálek bratře co !!
a myslels jakože Am uz neni mladík tak proto je 3ti misto pro nej v tento čas krasne! kdyz byl mladsi drzel prvni příčky !! :-))))